on Oct 2,2012
| Model ID |
|---|
| Manufacturer (Make) | Fiat |
| Model Name | Ducato L2H2 120 MJ Box * Air * Heating * |
| Year | 2010 |
| Category | Van or truck up to 7.5t / Box-type delivery van - high |
| TECHNICAL SPECIFICATION |
|---|
| Engine Power | 88 kW (120 PS) |
| Fuel Type | Diesel |
| Gearbox | Manual gearbox |
| Engine Cubic Capacity | 2287 cm³ |
| Loading Space Length | 3,120 mm |
| Loading Capacity | 1,870 mm |
| Lifting Height | 1,932 mm |
| Climatisation | A/C (man.) |
| Emission Class | Euro4 |
| Number of Seats | 2 |
| Description |
|---|
| Air conditioning, heater, door locking, glazed vitrified Opposite, Heckflgeltren glazed partition with windows, hardwood floors, side panels, 2-seater, Central door locking, electric windows, driver, 6-speed manual transmission - VERY MAINTAINED VEHICLE - Irrtmer reserved - < / p> |