on Aug 16,2012
| Model ID |
|---|
| Manufacturer (Make) | Heinemann |
| Model Name | Z412 |
| Year | 1980 |
| Category | Trailer / Trailer |
| TECHNICAL SPECIFICATION |
|---|
| Permissible Gross Vehicle Weight(GVWR) | 400 kg |
| Vehicle Axles | 1 |
| Vehicle Width | 1,280 mm |
| Vehicle Height | 680 mm |
| Permissible Load Capacity (kg) | 320 kg |
| Description |
|---|
Open box trailer 2 vehicle owner status, see photos TÜV - 7 / 13 |