on Jan 19, 2012
| Model ID |
|---|
| Model Name | Montenegro + Thermo King SL200e tires 90% 17x |
| Year | 2003 |
| Category | Semi-trailer / Refrigerator body |
| TECHNICAL SPECIFICATION |
|---|
| Permissible Gross Vehicle Weight(GVWR) | 36,000 kg |
| Vehicle Axles | 3 |
| Loading Space Length | 13,600 mm |
| Loading Capacity | 2,470 mm |
| Lifting Height | 2,600 mm |
| Europallet Storage Spaces | 33 |