on Jan 23, 2012
| Model ID |
|---|
| Manufacturer (Make) | ROHR |
| Model Name | Tanks; VALLEY 37500 L-A1, Diesel \u0026 Petrol, |
| Year | 1983 |
| Category | Semi-trailer / Tank body |
| TECHNICAL SPECIFICATION |
|---|
| Permissible Gross Vehicle Weight(GVWR) | 34,000 kg |
| Vehicle Axles | 3 |
| Vehicle Width | 2,500 mm |
| Vehicle Height | 3,400 mm |