on Mar 4,2012
| Model ID |
|---|
| Manufacturer (Make) | Still |
| Model Name | WÓZEK WIDŁOWY STILL R70-45 4.5 T |
| Year | 2005 |
| Category | Forklift truck / Front-mounted forklift truck |
| TECHNICAL SPECIFICATION |
|---|
| Fuel Type | Diesel |
| Gearbox | Automatic transmission |
| Lifting Height | 3300 mm |
| Installation Height | 2200 mm |
| Lifting Capacity | 4500 kg |