on Jan 10, 2012
| Model ID |
|---|
| Manufacturer (Make) | Yale |
| Model Name | GDP 30 VX (Triplex + 3.u.4. Circle) |
| Year | 2006 |
| Category | Forklift truck / Front-mounted forklift truck |
| TECHNICAL SPECIFICATION |
|---|
| Fuel Type | Diesel |
| Lifting Height | 4150 mm |
| Installation Height | 2170 mm |
| Lifting Capacity | 3000 kg |