on Mar 11,2012
| Model ID |
|---|
| Manufacturer (Make) | Yale |
| Model Name | GDP 35 VX |
| Year | 2007 |
| Category | Forklift truck / Front-mounted forklift truck |
| TECHNICAL SPECIFICATION |
|---|
| Fuel Type | Diesel |
| Lifting Height | 4600 mm |
| Installation Height | 2200 mm |
| Lifting Capacity | 3500 kg |
| Description |
|---|
| including new battery UVV: NV, tires (rear): 2 x SE, tires (front): 2 x SE, forks: 1200, Transmission: Converters, Optical Condition: very good technical condition: very good, joystick |